Sevgiliniz İçin En Güzel Hediye Fikirleri

 Sevdiğimiz insana sevgimizi göstermenin en belirgin yolu onu düşünerek bir şeyler yapmak.Bunu gösterebilmenin en kolay yolu ise hediye almak yada daha da kendimizi zorlayıp kendimiz hediye üretmek.Bu yazıda kalpli yastıklar , ayıcıklar yok .Daha gerçekçi ve beğenilmesi garanti hediyeler var.Sevgilinize alabileceğiniz yada yapabileceğiniz hediye fikirlerini sizler için derledik ;

 

 

 

  1. Çift tişörtlerinin kroluğunu düzelten ve çiftlerde çok şık ve şirin duran kazaklar

 

 

 

2.Kupalar ; Böyle şık kupalar almak varken neden kalplere boğulmuş yada ”  gülü sevdim dikeni battı … ” şeklinde yazılar olan kupaları almayı seçer ki insan ?

 

 

 

Çanta ; Eğer erkek için hediye aranıyorsa postacı çantası idealdir ve deri olanları çok şık durur.Kadın için ise ne kadar şık o kadar iyi tabi ki !

 

 

 

 

3. Madem sadece çiçekle geçiştirilmek istenen bir hediye fikri var ise bunu biraz daha gösterişli hale getirebilirsiniz beyler …

 

 

 

4. Eğer sevgiliniz çiçekleri yetiştirmeyi seven bir insansa ona güzel bir saksıda sevdiği çiçeği alabilirsiniz. Sümbül , güzel bir seçenektir çünkü yoğun bir kokusu vardır.

 

 

 

5.Atkı yada şapka almak her zaman iyidir ama mevsimine uygun olması şart.Yazın gidip bere almak garip duruyor.

 

 

 

 

6.Ayakkabı her zaman şık bir seçenektir ama alacağınız ayakkabıyı dikkatli seçip daha klasik modellere yönelmekte fayda var ki sürekli giyebilsin.Bu yüzden erkekler için hem spor hem şık modeller tercih edilebilir ,kadınlar için de bu durum geçerlidir.Kadınlar için bir tık daha ileri gidilmek isteniyorsa siyah sade bir ayakkabı tercih edilebilir.

 

 

 

 

7.Kravat ; Kullanan erkek için şık bir hediyedir ama kullanmayan için anlamsızdır.

 

 

 

8.Cüzdan ; Her zaman kullanılması beklenen bir hediye olduğu için ucuza kaçmamak gerekir ve renk konusunda fazla cesur davranmamak da şart.

 

 

 

 

9.Hediyeyi kendi oluşturmak isteyenler için en güzel fikirlerden biri tabi ki anılardan geçiyor. Kalın bir karton üzerine , duvara, isterseniz büyük çerçeveler alıp onlara yada  albümlere anılarınızı koyabilirsiniz ve zevkinize göre de şekillendirip süsleyebilirsiniz.

 

 

 

10. Postitlerden böyle romantik bir kalp oluşturmak da çok hoş bir hediye fikri olabilir.

 

 

 

11. Klaket fotoğraf albümü ile hem resim hemde resimlerinizle ilgili yazılar ekleyebilirsiniz.Unutulmaz hediyeler arasına girebilecek bir seçenek.

 

 

 

12. Kitap ; İçinde biraz da olsa siz olan kitaplar bulmak burada önemli.Eğer böyle araştırıp okuyacak vaktiniz yoksa da hangi kitap türü seviliyorsa ona göre bir kitap almakta fayda var.Kitap sade bir şekilde  verilmemeli. İçine bir çiçek , not yada mektup sıkıştırabilirsiniz. Eğer kitabı okuduysanız sevdiğiniz yerleri işaretleyip verebilirsiniz.Şık bir şekilde paketlenip verilmesi hediyeyi daha anlamlı kılar her zaman .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.