Hangi Burcun Erkeği Daha Çapkın ?

ITALY CARNIVAL VENICE afp com 20170218T175657Z doc lt9dv1

ITALY CARNIVAL VENICE afp com 20170218T175657Z doc lt9dv1 1

 

 

 

Çapkınlık deyince aklımıza neden cinsel bir aldatış gelir ? Çünkü değer veren insan için katlanılamayacak en uç noktalardan biridir ama çapkınlık sadece cinsel bir aldatım değildir. Değer verdiğiniz insan ile birlikteyken onun başkalarına karşı ilgisinin olduğunu fark etmek aslında aldatılma hissini tamamen yaşamanıza neden olabilir. Bazı erkekler kendilerini çok üstün görüp 2 kadın ile beraber olmayı da üstünlük olarak algılarlar . Bazı erkekler ise bu duruma gelip yakalanmak yerine gözleriyle çapkınlık yaparlar. Şunu bilmelisiniz ki bir erkeğin aldatmasında ki en temel sebep özgüven sorunudur. Kişinin kendine olan güvenini kazanma ve kendini bu şekilde üstün görmeye çalışmasının bariz bir göstergesidir. Aldatıldığınız zaman sessiz kalmayın ve mutlaka bunu yüzüne vurun. Öz güven sahibi erkek sizinleyken başkasına bakma ihtiyacı duymaz. Çapkın olan burçlara bakarken bunların genel olarak bilinen özellikler olduğunu unutmayınız . Çünkü kişi analizi sadece burçlara yada öz güvene bağlı değildir . Burçlar bize genel bir yargı sunuyor . Eğer daha ayrıntılı bir uyum yazısı arıyorsanız Astroloji – Burç Uyumları  kategorimizi inceleyebilirsiniz.Şimdi hangi burcun erkeği daha çapkın yazımızı inceleyelim ; 

 

 

 

 • Koç ; 

 

 

Sadakatsizlikleri ile  meşhurdurlar. Koç burçları için bazen bir bakış bile başkasının peşinden gitmesine neden olabilir.Heyecanı vakum gibi çekip heyecan kalmayınca giderler.Bir çok kişinin onunla ilgilenmesi hoşuna gider ama kendi çevresinde bulunan insanlara aldatmanın ne kadar kötü bir şey olduğunu da anlatıp durabilirler. Çapkın bir burç olmasına rağmen hareketli , heyecanlı ve yakalanmaya karşı verdiği ani tepkiler nedeniyle çok çabuk açık verirler. 

Koç erkeği; Heyecanı paylaşan hareketli, bakımlı ve zarif bir kadın ister. 
Koç kadını; Canlı, ateşli, romantik ve sevgisini belli eden bir erkek ister. 

 

 •  Boğa ; 

 

Eğer oturmuş bir düzeni var ise aldatmayı aklının ucundan bile geçirmez. Boğa burcunun aldatmasının tek nedeni ona aşırı duygusal ve yoğun davranılmasıdır . Bu duruma dayanamaz ve kafası çok karışabilir. Boğa erkeği rahatı bozulduğu zaman başkalarında o rahatlığı ve huzuru aramaya başlar. Yemek yapan kişiye çok büyük ilgisi vardır. Güzel yemek ve konforlu bir hayata sahipse aldatmayı düşünmez ama duygusal boşluklar aldatmasına sebep olabilir. Boğa burcu erkeğin çapkınlık yapması için sınırlarının zorlanmış olması da gerekir.
Boğa erkeği; Kararlı, sevecen ve seksi bir kadın ister. 
Boğa kadını; Tuttuğunu koparan, güçlü ve seksi bir erkek ister.

 

 • İkizler ;

 

İlişkilerinde hep bir aksiyon olsun ister. Hep bir sorun çıkarma , küçük oyunlar oynama peşindedir. Hatta arkadaşınızla sizi birbirinize bile düşürebilir anlık heyecanlar için. İleri gitmeye ise kolay kolay cesaret edemezler. Konuşma ve yazışma konusunda beceriklilerdir. Duygusal kadınlar onlar için kolaydır . İkizler burcu kolay birini bulup işleri zorlaştırmaktan yanadır. Öz güveni zedelensin istemez. İkizler burcunun tavırlarına dikkat etmek gerekir . Normal şartlarda çapkınlık yapan bir kişi telaşlı ve daha ilgiliyken ikizler burcu daha rahat ve özgür bırakır.
İkizler erkeği; Yaşamayı seven, hareketli, neşeli ve biraz çılgın bir romantik ister. 
İkizler kadını; Bilgili, kültürlü, iyi konuşan, becerikli ve eğlenceli bir erkek ister.

 

 • Yengeç ; 

 

Hem aldatır hem de romantik olabilir. Yengeç burçları genel olarak zaten tehlikeli burçlardır . Sağ gösterip sol vurabilirler. Çok yönlü kişilikleri ile çok mantıklı ve akılcı davranabilirler . Kendilerini çok hızlı geliştirirler. Yengeç burcu kadını kendini geliştirmeye eğilimliyken yengeç erkeği ise çapkınlık ve romantizm konusunda kendini eğitir.Aşık olduğunda, süregelen bir ilişkisi olsa bile aldatabilir. Ama ikili bir hayat ona göre değildir, her şeyi hemen aydınlatmayı sever ve seçimini yapar.Evine, ailesine ve kadınına karşı çok duyarlıdırlar. Fakat mutsuz bir evliliği veya ilişkisi varsa karda yürür izini belli etmezler. Anlayış, sevgi ve sevecenlikle yaklaşan bir kadına hayır diyemezler. Fakat her seferinde de evlerine ve eşlerine geri dönmeyi seçerler. Bu burcun çapkınlığı kolay kolay fark edilemez. 
Yengeç erkeği; Yuvacı, sorumluluk sahibi, çekici, sevecen ve duygusal bir kadın ister. 
Yengeç kadını; Güvenilir, sorumluluk sahibi, duygusal ve kendine güvenen bir erkek ister. 

 

 • Aslan ;

 

Önerilen İçerik  İkizler Burcu İle Boğa Burcunun Uyumu

Sadık kalmak ister ama güzellik onları çok çabuk yoldan çıkarabilir.  Aslan burcu erkeği aldatıyorsa bahanesi aşktır. Çok çabuk sevgili değiştirebilir ama hepsine gönülden bağlı kalacağı sözünü de verir . Aslan burcu erkeği güzel bir kadın gördüğü zaman ona mutlaka bakış atar ve durumu analiz eder.  Yakalamak kolaydır . Çapkınlık yaptıktan sonra kendilerini çok fazla ele verecek detayları olur.

Aslan erkeği; Biraz çılgın, ne istediğini bilen, havalı ve cesur bir kadın ister. 
Aslan kadını; Gücü, havası yerinde olan, kendine güvenen ve eğlenmeyi seven bir erkek ister.

 

 • Başak ; 

 

Başak erkeği her durumda sadıktır, onuna birlikteyken korkmanıza gerek yoktur, ama şunu unutmayınız ki başak erkeğinin sadık olması yakalanmaktan korkmasından dolayıdır.Daldan dala konmayı sevmezler. Hijyen önemlidir onlar için ve hastalıklardan da çok fazla korkarlar. Mantık Başak erkeği için önemli olduğundan her şeyde bir mantık ararlar. Bu nedenle de pek aldatmaya fırsatları yoktur.Toplum tarafından yargılanmaktan korktukları için çapkınlık yapamazlar.Başak burcu erkeğinin çapkınlık gibi bir niyeti var ise bunu hiç bir şekilde yakalanmadan ve ince ince planlayarak yapar.
Başak erkeği; Fedakar, romantik, titiz, becerikli ve bakımlı bir kadın ister.
Başak kadını; Evine bağlı, romantik yanı olan, çok yönlü ve zeki bir erkek ister.

 

 • Terazi ; 

 

Terazi erkeği, kendisini başıboş bırakılmış hissederse aldatır, aşk ve biriyle beraber olma arzusu her şeyden üstündür. Eğer kendisini unutursanız hemen dışarıya yönelir. Düzenli hayat ve çift olma duygusu onu bir hata işlemeden önce iki kere düşünmeye iter. Aldatırken hiç olmadığı kadar romantik olabilir .Çapkınlıkları göz süzme ile başlar ve aşırı dozda romantizm ile sonlara ulaşır. Daha sonra döner ve hiç bir şey olmamış gibi her iki tarafı da oyalamaya başlar. Kendisinin aldatılmaya karşı garip bir ön yargılı olmama durumu da vardır. Çünkü terazi burçları kendisi için doğru olan kişinin ona her zaman ilgi göstermesi gerektiği ve onun da bu ilgiden sonra asla çapkınlığa yönelmeyeceğini iddia ederler. 
 
Terazi erkeği; Sosyal, neşeli, zarif, canlı ve kendine güvenen bir kadın ister. 
Terazi kadını; Akıllı, kendine güvenen, bakımlı, olgun ve neşeli bir erkek ister. 

 

 • Akrep ; 

 

Akrep erkeği tutkuludur ve etkilemeyi sever. Onları aldatmaya iten şey taşan arzularıdır. Akrep erkeği aldatıyorsa hepsi libidosu yüzündendir. Bu yüzden aldatmakta bir sakınca görmez ve bunu gizli bir oyun gibi yapar.Fırsat yaratmayı ve değerlendirmeyi, aldatıp sonradan kamufle etmeyi iyi bilirler. Akrep burcu erkeği heyecanı çok sever ve aldatmak onun için normal bir eylemdir. Her zaman onu zapt edecek tutkulu kadını arar.Bu yüzden etrafa karşı açık olma ve aldatma eğilimini gerçek aşkı arıyorum diyerek ve bu şekilde kendini avutarak çapkınlığını sürdürür.
Akrep erkeği; Duygusal, feminen, güçlü, seksi ve çekici bir kadın ister. 
Akrep kadını; Duygusal, romantik yanı olan, uyumlu, seksi ve kararlı erkek ister. 

 

 • Yay ; 

 

Yapılan astroloji araştırmalarına göre, en sadık olmayan burç yay burcuymuş. Evli olan erkekler iki eşli hayatı yürütebilirler, her şey normalmiş gibi davranırlar ama dikkat edin olayların üstünü kapamayı çok iyi bilirler.Maceraya düşkün Yay erkekleri için her mekan ve her yer değerlendirilebilir. Gezmeyi, görmeyi incelemeyi severler. Elbette ki kadınlar da bu keşfin bir parçasıdır. Bağlasanız bile duramazlar. Çapkınlığa meyilli bir yay erkeği ile karşı karşıya iseniz uğraşmayın ve uzaklaşın. Çünkü sizin kandırmak için elinden geleni yapacaktır. 
Yay erkeği; Kıpır kıpır, hayatı seven, çok yönlü ve genç ruhlu bir kadın ister. 
Yay kadını; Çok yönlü, hayatı seven, pozitif, bilgili ve eğlenceli bir erkek ister. 

 

 • Oğlak ; 

 

Sadık gibi gözüken ve ciddi bir ilişkisi olduğunu sandığınız bu burç aslında ne cevizleri kırmıştır bile. Hayatına güvenilir erkek olarak devam eder ve kimsenin onu kötü bilmemesi için üstün çaba sarf edebilir. Yakalanması en zor burçlardandır. Sevdiği insanın güvenini kazanması çok önemlidir. Aldatmak konusunda kesin ve katı konuşmalar yapar ve bunu kaldıramayacağını herkesin bilmesini ister . Kendisi ortamını hazırladıktan sonra aldatmak konusu çocuk oyuncağıdır. Oğlak burcu erkeğinin çapkınlıkları basit olmaz .
Oğlak erkeği; Sevecen, yuvasına düşkün, sıcak ve duygusal bir kadın ister. 
Oğlak kadını; Sorumluluk sahibi, akıllı, başarılı ve biraz çılgın yanı olan bir erkek ister. 

 

 • Kova ; 

 

Kova erkeği yaptıklarının sonucunu düşünmez. İlişkilerinde tam bir beceriksizdir ve mutlaka büyük bir emeğe ihtiyaçları vardır. Özellikle ilişkilerinde problem varsa konuşmak yerine, heyecanı başka yerde ararlar, canları nasıl isterse öyle yapmayı severler o yüzden aman kova erkeklerine dikkat edin.Özgürlüklerine düşkün, arkadaş canlısı, eğlenceyi seven, akıl oyunlarını hızlı yapan ve kolay etkileyen Kova erkeklerini eve bağlamak oldukça zordur. Kova erkeğinin aldatmaktan vazgeçmesi ve çok sadık bir burca dönüşmesi ancak başını döndüren güçlü bir karaktere sahip bir kadın tarafından olabilir. Bütün dünyayı unutup onsuz yaşayamayacak hale gelebilirler. 
Kova erkeği; Canlı, aşka açık, yaşamayı seven, kendine güvenen, bakımlı ve şık bir kadın ister.
Kova kadını; Sorumluluk sahibi, istikrarlı, yenilikçi, modern ve eğlenceli bir erkek ister. 

 

 • Balık ; 

 

Zeki kadınlardan etkilenir ve aldatmayı sevmese de zeki bir kadın onu etkilerse aldatırlar. Balık burcu ilişkisi olmasına rağmen kendisini yalnız kovboy gibi göstermeye bayılır. Sürekli bir romantik havası vardır ve kadınları kolay kandırabilir . Kadın ruhundan anladığı sansa da hep çekingen biri gibi durarak onların kendisine gelmesini sağlayabilir. Balık burcunun çapkınlığı kalbi gerçekten kırıldıktan sonra ya başlar ya tamamen biter.
Balık erkeği; Hareketli, çok yönlü, zeki, çalışkan, hoş ve romantik bir kadın ister. 
Balık kadını; Başarılı, eğlenceli, çok yönlü, çalışkan ve duygusal yanı da olan bir erkek ister. 

 

Önerilen İçerik  Rüyada Abone Olduğunu Görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.