Rüyada Ağaç Kesmek Görmek

ruyada-agac-kesmek

Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin hak yolunu kaybedeceğini ya da hak yolundan uzaklaşacağına delalet eder. Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin yakınındakilere kötülüğünün dokunacağına, huyunun değişeceğine ve aklına kötülük düşmesine delalet eder.

Rüyada ağaç kesmek, kişinin çevresindeki saygınlığını sarsacak şeyler yapmasına, ayıplanmasına işaret eder. Rüyada ağaç kestiğini görmek, rüya sahibinin yanlış yollara sapmasına, hiç yapmadığı şeyleri yapmaya başlamasına, insanlar tarafından kınanarak dışlanmasına delalet eder.

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada ağaç budamak, aile içindeki huzurun bozulmasına ve ailede tatsız günlerin başlamasına delalet eder. Rüyada ağaç budamak, rüyada ağaç kesmek hayırlı olmayan rüyalardır.

Rüyada Küçük Ağaç Kesmek

Rüyada küçük ağaç kestiğini görmek, rüya sahibinin yapmaktan çekinerek zorla yaptığı işlere işaret eder.

Rüyada Büyük Ağaç Kesmek

Rüyada büyük ağaç kestiğini görmek, rüya sahibinin büyük günahlarının olduğuna ve kişinin bu günahlardan kurtulmak istediğine delalet eder.

Rüyada Kuru Ağaç Kesmek

Rüyada kuru ağaç kesmek, rüya sahibinin geçmişteki yaptığı hatalardan arınmak istemesine ve pişman olduğuna delalet eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Kesmek

Rüyada yeşil ağaç kesmek, rüya sahibinin doğru yol varken kötü yolu tercih etmesine, birine kötülük yapmasına delalet eder.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek

Rüyada ağaç kesildiğini görmek, rüya sahibinin yakında bir kimse ile yeni bir işe başlayacağına ancak bu işin Allah katında kötü ve mübarek olmadığına delalet eder. Rüyada ağaç kesildiğini görmek, kişinin günahkar olacağına, toplum içinde küçük düşeceğine işaret eder.

Rüyada ağaç kesmek anlamları bu şekildedir eğer rüyada abdest almak anlamını merak ediyorsanız Rüyada abdest almak makalemizi mutlaka inceleyin.

Önerilen İçerik  Çin Astrolojisi ; Ejderha Burcunun Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.