Rüyada Ağıt Görmek

a harfi 2

a harfi 3

 

 

Rüyada ölmüş kişinin arkasından ağıt yaktığını görmek ;  Haneyle ilgili bütün düzenin değişmesine ve kötü amaçlı insanların ortalığı karıştıracağına,

Rüyada ölünün ardından para karşılığı ağlayan kadınları görmek ;  İçinde bulunulan durumun değişeceğine ,

Rüyada sahte gözyaşları döken ve menfaat karşılığı ağlayan kadın görmek ;  Kişinin evinin harap olmasına, kötü günahlar işlemesine,

 Rüyada bir ölü için ağıt söylendiğini görmek ;  O yerde bir felaketin meydana geleceğine ,

Rüyada çok sevdiğiniz bir kimse için bir ağıt yaktığını görmek ; Bir yakınınızın öleceğine ,

Rüyada Önde gelen şahsiyetlerden birinin öldüğünü ve ardından mersiye okunduğunu görmek ; Gerçek hayatta o kimsenin zarara uğrayacağına,

Rüyada daha önce ölen birinin yeniden öldüğünü ve yakınlarının başucunda ağıt tutup ağladıklarını görmek ; Ölen kişinin ailesinin sıkıntı yaşayacağı anlamlarına gelmektedir.

 

 

Rüyalar Hakkında Kısa Bilgilendirme ; 

 

  • Rüyalar, 6 farklı temel olarak birbirinden ayrılmaktadırlar ; 
  • Birinci tür rüya ; Kafası yorgun, devamlı bir konuyla ilgilenen kimse uyuduğunda rüyasında karmakarışık şeyler görebilir. Veya bu insan ilgilendiği, önem verdiği konuyu da görebilir. Bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Çünkü gerçek rüyalar değil , sadece gördüğünüz yada yaşadığınız bir şeyin etkisinde kalmaktır.
  • İkinci tür rüya ; Kabus veya karabasan denilen rüyadır. Bunlar genellikle iyi başlar. Uyuyan kimse hoş bir olay vb. ile ilgilendiğini görür ve sonra bu rüya birden korkutucu bir hal almaya başlar. Güzel görüntü değişerek insana dehşet verir. Kabusların açıklamasını sinir doktorları ve psikanalistler yapmaktadırlar. Yani bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Kabusları, rüyada bir kez görülen korkutucu sahnelerle karıştırmamak lazımdır. Karabasan gören insan korkar. Bir ara rüyada olduğunu hissederek uyanmak ister. Bunu başaramaz. Ama uyandığını sanır ve bu sırada kabus devam eder. Her insan ömründe birkaç kez kabus görebilir. Fakat sık sık karabasan görenlerin bazı olaylar, rahatsızlık vb. yüzünden sinirleri sarsılmış olabilir.
  • Üçüncü tür rüya ; Böyle rüyalar çok değerlidir. Genellikle sezgisi güçlü olanlar, medyumlar hemen çıkan rüyalar görürler. Örneğin insan rüyasında yıllardır rastlamadığı ahbabını görebilir. Onunla konuşabilir. Bu rüyadan kısa bir süre sonra o ahbabı karşısına çıkabilir. Buna “Gerçek Rüya” adı verilir. Böyle rüyalar görenler, dikkatli davranmalıdırlar. Gördükleri şeyleri iyi değerlendirmelidirler.
  • Dördüncü tür rüya ; Uyuyan kimse rüyasında türlü şey görür. Sabah uyandığında da bunlardan bazılarını anımsar.  Rüya tabirleri dördüncü tür rüyalar için gereklidir . Sabah uyanıldığında akılda kalan ve hatta insanı epey da etkilemiş olan rüyaları yorumlamalıdır. Yorum yaparken karamsar olmamalıdır. Her zaman iyiye yorum yapılmalıdır. Bazı rüyalar iyi sayılmazlar. Buna da üzülmemek gerekir. Çünkü rüya, insanın kendisini koruması için gereken bir uyarıda olabilir.
  • Beşinci tür rüya ; Rüya içinde görülen rüyadır. Genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir.
  • Altıncı tür rüya ; Bu tekrarlanan rüyadır. İnsan, aynı rüyayı sık sık görür. Örneğin rüyasında daima aynı eve girdiğini, aynı sokakta durduğunu vb. görebilir. Oysa kendisi ne o evi ne de sokağı bilmektedir. Fakat rüyada o ev, sokak, vb hiç yabancı değildir veya insan devamlı olarak aynı olayı yaşayabilir. Bazı kimseler Hint Felsefesine ve Karma’ya inanmaktadırlar. Karma, insan bedeninin bir çok kez bedenlenmesidir. Yani insan öldükten sonra kısa süre sonra başka bedenle yine dünyaya gelmektedir. Karma’ya inananlar, bu tür rüyaların insanın eski yaşamıyla ilgili olduğunu ileri sürmektedirler. İnsan devamlı görmüş olduğu evde oturmuş olabilir. Oysa rüya yorumu yapanlar bunu kabul etmemektedirler. Böyle yinelenen rüyadaki şeylere dikkat etmek gerekir. Bu sayede insan bir süre sonra neyle karşılaşacağını anlayabilir.
Önerilen İçerik  İkizler Burcu İle İkizler Burcunun Uyumu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.