Rüyada Ağız Görmek

a harfi 4

a harfi 5

 

 

Rüyada ağız görmek ; Her konunun başlangıcı ve sonunda yaşanacaklara,

Rüyada ağızdan söz çıktığını görmek ;  İyilik ve kötülükten sarf edilen sözler vereceğine,

Rüyada ağzın kapandığını görmek ;  Hidayetten sonra dalalete,

Rüyada ağzın yok olduğunu görmek ;  Ölüme,

Rüyada hasta olan kişinin ağzının büyük ve güzel göründüğünü görmek ; Sağlık ve afiyete,

Rüyada ağız kenarı görmek ; Bir şeyden kaçmaya ve kurtulmaya, karşılaşabileceğiniz tehlikelerden kaçarak kurtulacağınıza ,

Rüyada ağzının koktuğunu görmek ; Kötü söz söyleyip kalp kırmaya,

Rüyada başkasının ağzının koktuğunu görmek ; Sıkıntı ve cefa çekmeye,

Rüyada ağzına ilaçlı bir şey koyduğunu görmek ; Dinde iyi yolda olduğuna,

Rüyada ağzına yiyecek bir şey koyduğunu görmek ; İyi yolda olduğuna,

Rüyada tiksindirici bir şey yediğini görmek ;  Kedere,

Rüyada tatlı bir şeyi ağzına koyduğunu görmek ;  Güzel rızklara kavuşacağına,

Rüyada ağzına acı bir şey aldığını görmek ; Haram mala ,

Rüyada ağzının üzerinde bir bağ olup kapalı olduğunu görmek ; Ölüm, şiddetli hastalık, dilsizlik, sessizlik ve kabusa,

Rüyasında ağzı eğri olup onu düzeltmek ve yerine getirmeye çalıştığı halde başaramadığını görmek ; Sıkıntılı zamanlara gireceğine ve daha dikkatli ve sakin olması gerektiğine,

Rüyada ağzını büyümüş görmek ; Rızkının da büyüyeceğine,

Rüyada ağzını küçülmüş görmek ;  Rızkının ve varlığının darlığına,

Rüyada ağzının etinin çürüyüp koptuğunu görmek ;  Musibet ve zarara;

Rüyada ağzından bir şeyler çıktığını görmek ; Eğer çıkan şey iyiyse iyi söze , kötüyse  küfre, sövüp saymaya

Rüyada ağzının üzerine mühür vurulduğunu görmek ; Eğer mühürleyeni bilmezse, rüya sahibi için boşboğazlık kabilinden sözler söylememesine, eğer kimin mühür vurduğunu biliyorsa o adama karşı ileri geri lakırdı (söz) söylememesine, aksi takdirde ondan bir fenalık göreceğine , 

Rüyada ağzının çarpıldığını görmek ; Söylediği sözlerden dolayı başının derde gireceğine,

Önerilen İçerik  Boğa Burcu İle Aslan Burcunun Uyumu

Rüyada ağzının yüzünden yok olduğunu görmek ; Bir felakete uğrayacağına,

Rüyada ağzının yerinin değiştiğini görmek ;  İyi yolda olmadığına, 

Rüyada ağzının yok olduğunu görmek ; O kimsenin ölümüne , ailesini dağıtacak hatalara sebep olacağı anlamlarına gelmektedir.

 

Rüyalar Hakkında Kısa Bilgilendirme ; 

 

  • Rüyalar, 6 farklı temel olarak birbirinden ayrılmaktadırlar ; 
  • Birinci tür rüya ; Kafası yorgun, devamlı bir konuyla ilgilenen kimse uyuduğunda rüyasında karmakarışık şeyler görebilir. Veya bu insan ilgilendiği, önem verdiği konuyu da görebilir. Bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Çünkü gerçek rüyalar değil , sadece gördüğünüz yada yaşadığınız bir şeyin etkisinde kalmaktır.
  • İkinci tür rüya ; Kabus veya karabasan denilen rüyadır. Bunlar genellikle iyi başlar. Uyuyan kimse hoş bir olay vb. ile ilgilendiğini görür ve sonra bu rüya birden korkutucu bir hal almaya başlar. Güzel görüntü değişerek insana dehşet verir. Kabusların açıklamasını sinir doktorları ve psikanalistler yapmaktadırlar. Yani bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Kabusları, rüyada bir kez görülen korkutucu sahnelerle karıştırmamak lazımdır. Karabasan gören insan korkar. Bir ara rüyada olduğunu hissederek uyanmak ister. Bunu başaramaz. Ama uyandığını sanır ve bu sırada kabus devam eder. Her insan ömründe birkaç kez kabus görebilir. Fakat sık sık karabasan görenlerin bazı olaylar, rahatsızlık vb. yüzünden sinirleri sarsılmış olabilir.
  • Üçüncü tür rüya ; Böyle rüyalar çok değerlidir. Genellikle sezgisi güçlü olanlar, medyumlar hemen çıkan rüyalar görürler. Örneğin insan rüyasında yıllardır rastlamadığı ahbabını görebilir. Onunla konuşabilir. Bu rüyadan kısa bir süre sonra o ahbabı karşısına çıkabilir. Buna “Gerçek Rüya” adı verilir. Böyle rüyalar görenler, dikkatli davranmalıdırlar. Gördükleri şeyleri iyi değerlendirmelidirler.
  • Dördüncü tür rüya ; Uyuyan kimse rüyasında türlü şey görür. Sabah uyandığında da bunlardan bazılarını anımsar.  Rüya tabirleri dördüncü tür rüyalar için gereklidir . Sabah uyanıldığında akılda kalan ve hatta insanı epey da etkilemiş olan rüyaları yorumlamalıdır. Yorum yaparken karamsar olmamalıdır. Her zaman iyiye yorum yapılmalıdır. Bazı rüyalar iyi sayılmazlar. Buna da üzülmemek gerekir. Çünkü rüya, insanın kendisini koruması için gereken bir uyarıda olabilir.
  • Beşinci tür rüya ; Rüya içinde görülen rüyadır. Genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir.
  • Altıncı tür rüya ; Bu tekrarlanan rüyadır. İnsan, aynı rüyayı sık sık görür. Örneğin rüyasında daima aynı eve girdiğini, aynı sokakta durduğunu vb. görebilir. Oysa kendisi ne o evi ne de sokağı bilmektedir. Fakat rüyada o ev, sokak, vb hiç yabancı değildir veya insan devamlı olarak aynı olayı yaşayabilir. Bazı kimseler Hint Felsefesine ve Karma’ya inanmaktadırlar. Karma, insan bedeninin bir çok kez bedenlenmesidir. Yani insan öldükten sonra kısa süre sonra başka bedenle yine dünyaya gelmektedir. Karma’ya inananlar, bu tür rüyaların insanın eski yaşamıyla ilgili olduğunu ileri sürmektedirler. İnsan devamlı görmüş olduğu evde oturmuş olabilir. Oysa rüya yorumu yapanlar bunu kabul etmemektedirler. Böyle yinelenen rüyadaki şeylere dikkat etmek gerekir. Bu sayede insan bir süre sonra neyle karşılaşacağını anlayabilir.
Önerilen İçerik  Rüyada Adem peygamber Görmek

 

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
1814

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.