En İyi Bebek Bezi 2018

0 1 1

0 1

 

 

 

Bebek bezi her dönem hem aile hemde bebek için çok önemli bir konu.Çünkü tuvalet eğitimi alana kadar hep bebek bezi alınması gerek.Çocukların bebek bezi seçimi aslında çocuğun cildine göre değişkenlik gösteren bir durum.Ailelerin genel olarak sevip tercih ettiği ve yoğun olarak da memnun kalmadığı bazı bebek bezi markları tabi ki var.Şimdi  sizler için derlediğimiz 2018 yılında sevilen en iyi bebek bezlerini ve marklarını inceleyelim ; 

 

 

 

 • Prima ; En çok sevilen ve en tercih edilen markalardan birisi.Bezler sızdırma yapmıyor ve kullanım açısından diğer markalara göre bir tık daha iyi .Pişik riski pek yok gibi dursa da nadir de olsa bazı bebeklerde yapabiliyormuş.Fiyatı pahallı olsa da en çok tercih edilen ve en kaliteli bebek bezi markalarından bir tanesi kesinlikle Prima. Yalnız kokusunun yoğun olduğu konusunda şikayet eden anneler de çok.
 •  Huggies Yeni doğan bebek bezinin çiş göstergesi var ve  ön taraftaki sarı çizgi çiş olunca yeşile dönüyor.Emiciliğini bütün anneler hala takdir ediyor.Dokusu Primaya kıyasla daha sert.Bebeğin rahatlığı açısından ince olması makbulken en kalın bezlerden biri.Bariyer kısımlarının geniş olması avantajken bel bantlarının geniş olması sızdırma ihtimali olacağını gösteriyor.Genel olarak kullanan çoğu bebekte pişik durumu olmamış.
 • Molfix ; Sevilen ve tercih edilen markalar arasında ama bel bantlarının çok sıkı olması kötü .Geriye kalan her şeyi bütün anneleri memnun etmiş durumda.Bebek bezlerinde genel olarak parfüm kullanılmıyor.Kolay kolay pişik yapmayan markalardan .
 • Canbebe ; Sızdırma yapıyor.Bel bantları yeterince esnek değil ve pişik yapma riski olduğu düşünülüyor.En yumuşak yapıya sahip bebek bezlerinden olmasına rağmen bariyerleri yeterli değil.
 • Jenny Willy ; Fiyatından  dolayı tercih edilen bez markalarından ama kendisi sızdırma yapıyor.Bariyerleri yeterince iyi değil.Parfüm kokusu çok fazla ve pişik yapma riski olan markalar arasında .
 • BabyStar ; Uygun fiyatlı bez markalarından ama genelde boyutlarının olması gereken daha büyük olduğu söyleniyor.Pişik riski olmadığı söylense de sert bir bebek bezi olduğu da bir gerçek.
 • Evybaby ; Genelde ortalama olarak görülen markalardan .İç kısmı çok yumuşak olsa da dış kısmı orta sertlikte.İçerisinde parfüm var.Emicilik konusunda başarılı ve genellikle pişik sorunu yaratmıyor.
 • Komili ; Komili bebek bezi kullanan insanları memnun kalmak ve kalmamak arasında ikiye bölmüş durumda .Emiciliği çok iyi olsa da topaklanma sorunu var .Kalın bir bez olmasına rağmen yumuşacık.Pişik yapma riski var.Parfüm içermiyor ve bel kısmı lastikli .
 • Bambo Nature ; Eczanelerde satılan ve en pahallı markalardan bir tanesi .Organik bir bebek bezi ve memnuniyet çok fazla .Pişik riski yok dense de bebeğe göre yine değişkenlik gösteren bir durum.Parfüm içermiyor ve yapısı gayet yumuşak.
 • Soffio Baby ; Ekonomik ve kalitesi beğenilen bebek bezi markalarından.Topaklanma yapmaması ve inceliğinin orta seviyede olması çok takdir topluyor.Parfüm içermiyor ve pişik yapmadığı söyleniyor.
 • Sleepy ; Ortalama fiyata sahip olan bebek bezi markalarından.Bezin çok yumuşak olması çok beğeniliyor ve pişik riski olmadığı söyleniyor.İçerisinde parfüm yok ve bariyer kısımları orta yükseklikte.Ayrıca Sleepy Türk malı bebek bezi olarak gönülleri de fethediyor aslında.
Önerilen İçerik  Koltuk Altı Ağrısı İçin Hangi Doktora Gidilir ?

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
1699

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.