Bir Erkekle Nasıl Konuşma Başlatılır ?

gettyimages 200333268 001

gettyimages 200333268 001 1

 

 

 

Bir erkekle nasıl konuşma başlatabilirim ? diye düşünmeden önce yapmanız gereken daha önemli bir şey vardır.Araştırmak ! Onu ilk önce araştırıp ilişkisi olup olmadığını öğrenin .Hatta daha detaylı öğrenebiliyorsanız bir kaç huy yada sevdiği şeyi öğrenmek de sizin için avantaj olacaktır.Bir erkekle konuşmak için çok fazla kendinizi zorlamanıza gerek yok . Çünkü erkekler bizim gibi karmaşık değiller .Hoşlanıyorlarsa hoşlanıyorlardır bunun ne fazlası ne de eksiği vardır o an için. Ayrıca unutmayın ki onun da bizden bir farkı yok .Bizim hoşumuza giden şeyleri erkeklere birazcık yapmak bile yetiyor.Bir erkekle konuşma başlatabilmek için yapabileceklerinizi inceleyelim ; 

 

 

 

  1. İlgi alanları ; En kolay yol budur.Benzerlikler onu size çekecektir.Burada yapmamanız gereken şey bunları konuşurken laubali davranmaktır. Böyle bir davranış sizi itici gösterebilir. Ayrıca ilgi alanları ile ilgili sorular sorduktan sonra sizin de ilginiz varsa bunları yorumlamak konuyu derinleştirecektir.
  2. İstemek ; Aynı ortamdaysanız ondan bir şeyler isteyin . Kafedeyseniz peçete , okuldaysanız silgi , işteyseniz küçük bir rica gibi .Size karşı nasıl bir tavır sergilediğine dikkat edin ve bunu mutluluklu yapıyorsa sizde ona teşekkür edip gülümseyin . Zaten konuşmak istiyorsa size soru sormaya çalışacaktır.Bunları yaparken gülümsemeyi ve bakışlar atmayı unutmayın.
  3. Kibarlık ;  Küfür etmek hiç kimseye yakışmıyor ve küfürden bir erkek için değil kendiniz için vazgeçin . Karşınızdaki kişiye karşı kibar ve özenli davranın.Aşırı davranışlarınızı sizi daha tanımadığı için sevmeyebilir.
  4. Kahraman hissettirmek ; Siz zor durumdayken size yardım etmesini rica edin ve size yardımcı olduğu için ona teşekkür edin .Bu durumda da zaten sizinle konuşmak istiyorsa konuyu uzatacaktır.
  5. Rahat olmak ; Onunla rahat ve sakin bir şekilde konuşmaya özen gösterin .Tanımak istiyorsanız bunu gayet samimi ve espiritüel şekilde yapın.Kendinizi kasmanın bir anlamı yok ve bu durum sizi çekici göstermez.
Önerilen İçerik  Hamilelikte İlişki Sonrası Kasık Ağrısı Neden Olur?

 

 

 

Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
1694

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.