Birlikte Olunmaması Gereken Erkekler

Untitled.jpgrejectiom

Untitled 2.jpgrejectiom 2

 

 

 

Bazen hayatta doğru insan olabilir mi ? diye çok sorguluyoruz. Bazense ufak hatalara göz yumup ilişkiyi daha da çok çıkmaza sürüklüyoruz.Birlikte olunmaması gereken erkekler listesi biraz canınızı sıkabilir. Fazlasıyla gerçekçi bir liste yapmaya çalıştık.Bu listeyi okurken sevginizi bir kenara bırakın. Fedakarlıklarınızı bir tarafa, kendinizi bir tarafa alın ve kendinize dürüst davranarak işe başlayın. Listemize geçelim ;

 

 

1.Eskiye takılmış erkek ;

 

 

Bu erkeklerin hep eski sevgililerine takıntıları vardır.Sosyal medya hesaplarından gizli gizli onlara bakarlar sürekli. Sevgili yapmış ise eski sevgili, bakmalar daha da seyrekleşir.Sinsidirler , kolay kolay yakalanmazlar. Eğer şüphelendiğiniz bir konu varsa yapmanız gereken ; bekleyin ve telefonuyla ilgilenmeyin bir kaç gün, daha sonra onunlayken hangi sosyal medyaları kullanıyorsa telefonunu isteyip bakın.Sakın bahanelerine kanmayın. Bütün ısrarlara rağmen vermiyorsa doğru hissetmişsinizdir.Telefonunu size göstermemesi için hiç bir bahanesi olamaz.Bu arada telefonunu ortada bırakması biraz saf olduğu anlamına gelir ama bırakmıyorsa da tam kurnazdır.

 

 

54525e33c406816b793f789b7448ce33

 

 

 

2.Dikkat dağınıklığı olan erkek ;

 

 

Bunlar çok sinir bozucudur.Siz konuşurken sizi dinlemez ve gözü sürekli etrafında olur.Bunun bir ileri aşaması da sizinleyken başka kızları süzmesidir.Yakalayıp kızarsanız trip moduna geçer ve yanlış gördüğünüzü söyler.100 kere de yakalasanız inkar eder.İnsanlara olan güveninizin yıkılmasına vesile olur.Bu tip biriyle olan kadınlar ayrıldıktan sonra uzun seneler sevgiliye dair bir şey duymak istemezler.

 

 

 

94299db3 c496 47fa 9bd2 7504ef4e14dd

 

 

 

3. Trip atan erkek ;

 

 

Sizin trip atmanız gereken yerde hep o trip atar. Darılıp gücenmeleri meşhurdur.Sürekli bir ” bak giderim” havaları vardır. Bu tipler kırılgan olurlar. Onu arkadaş ortamınıza sokmayın.Bu erkek tipi kendini bir kaç haftaya belli eder zaten ama yine de daha çabuk öğrenmek istiyorsanız hoşuna gitmeyecek bir plan yapın ve ona söyleyin bu planı çok istediğinizi. İlk önce mırın kırın eder. Daha sonra parası olmadığını söyler.Ben karşılarım derseniz de tribe başlar yok efendim ben ödetmem , yok efendim olur mu öyle şeyler şeklinde devam eder ve kapanışı sizi istediğiniz şeyden soğutarak yapar.Çekilmez ve sabır ister çok fazla…

Önerilen İçerik  Denerken Ayağımızı Sıkan Ayakkabı Sonradan Açılır Mı?

 

peki

 

 

4.Maço ve kro ayrımını bilmeyen erkek ;

 

 

Bu tipler krodur ama kendilerinin dışarıdan maço göründüklerini zannederler.Genelde kendilerini zengin göstermeye bayılırlar. Bu yüzden sosyal medya onlar için olmazsa olmazdır.Bu tiplerin 3 kuruş fazla kazananları kendi hayal dünyalarında kendilerini mafya sanırlar.7 göbek mafyaymış gibi dolaşırlar.Dertleri kederleri içinde birikmiş ve kas olarak yansımaktadır.Dar giymeyi severler.Her an carrrrtt diye bir kumaş sesi çıkarabilirler .Endişelenmeyin , onlar alışıktır.Bu tiplerin sevdaları büyük olur ama o arada 3 -5 kız daha harcarlar .Olsun yine de sevdaları hala büyüktür.Kızın adı değişse de her zaman büyük sevdaları olur.Altın bilezik gibi düşünün.Karşısına çıkan kadınları maçoluk ile etkilerler.Bu kadın tipleri de genellikle krodur ; lüks sever ama arabanın kiralık olmasıyla ilgilenmezler.Önemli olan ona binip 20 tane dudak büzmeli , uzaklara bakmalı fotoğraf ve devamında şarkılar eşliğinde çekilen kısa videolardır. Bu kızların bir üst modeli de ; takma saç ya da kaynak , takma tırnaklar , kalın kaşlar , açık dekolteler , aşırı makyajlar ile kendini prenses sanan kızlardır.Böyle bir erkekle birlikte olma hatasına kapıldıysanız zaten bu tip kız arkadaşları olması da muhtemeldir.Bu tip erkeklerin ellerinde genelde bir kelime-i şehadet getir desen bilmeyen ama sürekli kolunda duran ufak tespihler de mevcuttur.Bu kadar apaçi nereye gitti ? hiç düşündünüz mü ? İşte kılıf değiştirip daha üst modele taşındılar kızlar anlayın artık…

 

 

C8TkOt4XsAEH0oo

 

 

 

5.Umursamaz erkek ;

 

 

Bu tipler biraz gevşektir. Gülünecek konuya tebessüm eder , ağlarsın umursamaz , sen ona kızarsın o kalkıp 2 – 3 gün sizi arayıp sormaz.Umursamamasının asıl sebebi ; ya etrafında 3 – 5 kız vardır ve bunu sindiremediği için kendini bir halt sanmıştır yada bir kaç erkek arkadaşı bu safı kandırıp  ”Sen şöyle iyisin kanka , aslansın , kralsın ” demişlerdir. İlla hoşlandıysanız otoriter olun.Bu tipler garip bir şekilde bu durumdan hoşlanır ve size daha sonra ” sen beni değiştirdin” gibi laflar ederler.Size daha çok bağlanırlar. Bir de umursamamazlık durumunu abartanlar vardır.Bunlara ne yapsanız fayda etmez.Otoriter olunca ayarları bozulur.Kendine gelemez.Bu diyarları terk etmek ister.Gariptir…

Önerilen İçerik  Hamilelikte Sağ Tarafa Yatmak Bebeğe Zarar Verir Mi ?

 

 

img 57ab8f34491f7 1470861108

 

 

 

6.Sülük erkek ;

 

 

Bunlar bir yapışkan olurlar ki sormayın gitsin! Seni severimler mi dersiniz .Sana ölürümler mi dersiniz hepsi bunda. Bir romantiktir sanırsınız ki sizin için dağ delecek.İşin aslı şu ki ; her kıza aynı davranır.Her kızı sevip ölmüştür ama size ben senden başka kimseyi sevemem der durur.Sonra bir bırakırsınız ve bir bakarsınız ki başka bir kızla albüm içinde albümler.Bu tiplerin cesaretleri yoktur.Çünkü söyledikleri lafların içi dolu değildir.Bu tipleri direk olarak cesaret sınavına sokun.Zaten geçemiyecek ama o cesaret sınavı da ” hadi bana kanıtla” tarzı saçma sapan olmamalı.Çünkü işini bilir .Gider bir ayı bir çiçek alır her şeyi halleder.Akıllı davranın olay ve ortamları değerlendirin. Mesela 10 basamaklı bir merdivenin başındaysanız beni seviyor musun diyin ciddi bir şekilde o da saf tabi evet diyecek. Atla o zaman bu merdivenleri diyin.Aşk cesaret işidir.Kendini düşünmezsin.Size kendini acındırmasına izin vermeyin.

 

 

karikatür1

 

 

7.Kaynana erkek ;

 

 

Bu tipler ne olursa olsun her şeyi içinde saklarlar ve en ufak bir kavgada ” sen de bana bunu dedin , sen de şöyle dedin , sen zaten bana burada bunu yapmıştın ” şeklinde kullanırlar.İlişkinin dürüst olması gerektiğini ve kırıldığımız şeyi o an konuşup halledebileceğimiz konusunda ki güncelleme bu erkeklere hiç uğramamıştır.Bu tip erkekler kendini kavgada belli ettikleri için.Şüpheleniyorsanız ufaktan ufaktan bir tartışma çıkarın .Siz kıvılcımı verin yeter o zaten kendi kendini doldurduğu için yangını da çıkarır hemen.

 

 

7b80a080 5630 481a 9949 721334db1741

 

 

8.Yakışıklı erkek ;

 

 

Yakışıklı olduğunu sanır ama unutmayın kızlar size hoş gelen bize boş gelebilir.Yani güzellik gerçekten de kişiye göre değişiyor.Her neyse bu erkekler etrafında gazıyla kendini çok beğenir.Karşısında ki kadına ya açık açık ” bana sahip olduğun için yat kalk dua et ” der  yada her fırsatta bunu belli edecek davranışlar da bulunur.Tehlikelidir , kendine güveni tavana vurduğu için kolay kolay hayatında kimse kalıcı olmaz. Ne evliliği ya bağlanmak istemiyorum diyerek işi iyice abartır.Bazen çok ilgili bazense yanınızda bile telefona gömülürler.Bu tipler için de sosyal medya kullanımı ” umursamıyorum ama açtım işte” şeklindedir ama gözlerini kısıp fotoğraf koymayı da ihmal etmezler.İlgiye bayılırlar , flört aşamasını severler devamı ise onlara uymaz.Kültürlü gözükmeye çalışırlar ama biraz zorlarsanız hemen kaçarlar.

Önerilen İçerik  Düzensiz Hayat Tarzının Obeziteye Etkisi

 

 

carlos

 

 

9.Abaza erkek ;

 

 

Bu tipler olgunlaşmamıştır. İlk olarak cinsel konuları hafif hafif açarlar.Sonra gerçek yüzlerini belli ederler.Kız olsun yeter bunlara.Toplum içinde çekinmezler.Yürüyen merdivenlerde bile inene kadar kızı sömürürler.Bir süre takılır baktı ki siz normal bir kızsınız hemen uzaklaşıverir.” Sen iyi kızsın , üzmek istemem ” diye saçmalar ve siz gittiği zaman çok şükür dersiniz.

 

 

BqrNYXBIcAAu E0

 

 

 

10.Anlaması kıt erkek ;

 

 

Anlamaz .Tam bir akılsızdır.Kavga etseniz çözüm bulamaz. Hem tartışırsınız hem kırılırsınız bir de üstüne durumu siz çözersiniz. Duygusallaşıp ağlarsınız , derdinizi anlatırsınız yine anlamaz kısaca teselli edip hemen konuyu değiştirir. Öküzdür . Yemini suyunu verin bir köşeye bırakın önüne de maçı açın öyle ömrünü geçirir.Çözmesi gereken olaylara ” HODOR” (got dizisinde bir karakter ) şeklinde tepki verir ve çözdüğüne inanır.

 

 

kadin ruhundan anlamayan adam karikaturu ozer aydogan

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.